R&D Development Engineer (electric\electronic)

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Senica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce Elektrotechnického inžiniera (zameranie na el.komponenty) vo vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Podpora sériovej výroby pre elektro.komponenty (jednosmerné motory (320W), aktuátory, sensory v HVAC moduloch (klimatizačné jednotky)
• Projektový manažment , komunikácia s dodávateľmi e.komponentov v sériových projektoch ako aj projektoch v predsériovej (development) fáze
• Koordinácia a kontrola technických zmien
• Koordinácia míľnikov projektu medzi OEM a dodávateľom
• Podpora tvorby modelu/výkresovej dokumentácie / CATIA modelu v GTA + / ECTR
• Príprava uvoľnenia technického procesu
• A/B porovnanie zmien podľa špecifikácie zákazníka
• Koordinácia a kontrola zmenového procesu dodávateľa
• Koordinácia a kontrola vzoriek a validačného procesu
• Zodpovednosť za dosiahnutie nákladových, kvalitatívnych a časových cieľov projektu
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci R&D
• Interné reportovanie

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom (doba neurčitá)
• základná mzda od 2 200 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• 13. plat a variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• a ďaľšie benefity Ti radi predstavíme na pohovore.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a zaslať Váš životopis v anglickom jazyku , spolu s motivačným listom žiadosťou na uvedenú pracovnú pozíciu na [email protected].

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať minimálne kvalifikačné požiadavky budeme kontaktovať .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické (nutnosť)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Pokročilý
CATIA - Pokročilý
PPAP (Proces schvaľovania dielov pre výrobu) - Základy
Komunikačný protokol (CAN, LIN) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Komunikácia (jednanie s ľuďmi), prezentácia výsledkov
• Aktívna znalosť anglického jazyka - slovom / písmom
• Analyzovanie a riešenie problémov
• Organizovanie a plánovanie práce
• Tímová práca
• Minimálne 3 roky praxe v automobilovom priemysle, skúsenosť na obdobnej pozícii
• Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny pracovný štýl
• Inovatívne myslenie
• Ochota cestovať

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 3633224  Megjelentetés dátuma: 23.3.2022  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac