Можливість для людей з України

R&D process planner (procesný inžinier)

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce INŽINIER PROCESNÉHO PLÁNOVANIA PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Návrh a implementácia montážnych zariadení pre výrobu HVAC (klimatizačných modulov - Heating, Ventilation, and Air Conditioning) a výrobu špecifických komponentov v rámci HVAC modulu (eHeater-ohrievacie teleso)
• Plánovanie montážnych sekvencií a montážnych pozícií pre HVAC moduly vrátane potrebných kontrol kvality počas montáže
• Výpočet potrebného času montáže (MTM)
• Definovať, prediskutovať a optimalizovať koncepcie usporiadania výrobnej linky a materiálového toku pre nové projekty s výrobnými závodmi
• Definovať a popísať potrebné zariadenia / testovacie stanice pre výrobu HVAC modulov
• Vypracovať analýzu rizík a definovať výrobnú koncepciu kvality (P-FMEA)
• Identifikovať a riešiť základné príčiny technických prestojov počas nábehu výroby (riadenie nábehu výroby na mieste)
• Obstaranie výrobných montážnych zariadení (uvoľnenie dizajnu zariadení, sledovanie/kontrola výroby zariadení, uvoľnenie zariadení u dodávateľa a povolenie vývozu do výrobného závodu)
• Implementácia montážnych zariadení a uvedenie do prevádzky v závodoch (koordinácia montáže zariadení, tréning a skúšky, zber otvorených bodov a koordinácia nápravných opatrení, uvoľnenie procesu)
• Koordinácia potrieb medzi vývojom produktu a sériovou výrobou (napr. plán skúšok/testov a následné prispôsobenie zariadení)
• Prispôsobenie a zlepšenie výrobných montážnych procesov v sériovej výrobe

U nás nájdete:
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• pružný pracovný čas (37,5h/týždeň)
• základná hrubá mzda od 1 800 € / mesiac (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• 13. a 14.plat ; variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
• výber zamestnaneckých benefitov :
• Tréningový a development program (odborné školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času...)
• Program benefitov na regeneráciu prac.sily (masáže, sauna, plaváreň, príspevok na detské tábory...)
• MAHLEforME - Rodinný program (príspevok pri uzavretí sobáša, pri narodení dieťaťa, nástupe prváka na ZŠ, spoločné akcie pre zamestnancov a ich rodinu ako DOD)
• Retention program (príspevok pri pracovnom, životnom jubileu , doplnkové dôchodkové sporenie, výpomoc zamestnancovi formou pôžičky)
• Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)
• Relokačný bonus

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis v anglickom jazyku,spolu so žiadosťou s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na:

[email protected]
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica.

Keď budú prebiehať pracovné pohovory, kontaktovať budeme vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
• Minimálne 2-3 roky praxe v automotive (procesné plánovanie)
• Skúsenosti s dizajnom/návrhom strojov
• Základné znalosti o riadení montážnych zariadení (PLC Siemens S7) a dostupných testovacích technológií (kamerové systémy, snímače, skúšky tesnosti, elektrické skúšky ...)
• Aktívna znalosť nemeckého jazyka - výhoda
• Znalosť SAP - výhoda
• Znalosť/a práca s :
• FMEA (Analýza príčin a dôsledkov)
• Lean management (metódy, TPM & SMED, výroba, logistika), Ergonómia
• Value stream
• Štúdia spôsobilosti procesu
• Projektový manažment
• Orientácia na výsledky, tímová práca, zodpovednosť a autonómny pracovný štýl
• Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• Inovatívne myslenie

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 3482763  Megjelentetés dátuma: 6.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac