Materiálový disponent

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR brutto / mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce MATERIÁLOVÉHO DISPONENTA v našej spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Spracovanie a odosielanie objednávok vstupného materiálu dodávateľom
• Kontrola - sledovanie plnenia zadaných objednávok
• Kontrola skladových zásob priameho materiálu v systéme
• Komunikácia s dodávateľmi

  • práca priamo v Senici,
  • stabilné zamestnanie,
  • možnosť profesijného rastu,
  • príležitosť pre absolventov

Výber zamestnaneckých benefitov:
  • 13.plat
  • odmena za získanie nového kolegu – 200€
  • odmena pri životnom jubileu – 150 €
  • odmena pri pracovnom jubileu – 100 €
  • dovolenkový príspevok – 150 €
  • odmena pre darcov krvi
  • príspevok na DDS
  • príspevok na masáže, saunu, plaváreň
  • závodné stravovanie len za 0,80 centov
  • pitný režim
  • výučba cudzích jazykov, odborné školenia
  • mimoriadna dovolenka pre slobodné matky
  • vianočná poukážka.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis a žiadosť s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na:

[email protected]
alebo MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica.

Keď budú prebiehať pracovné pohovory budeme kontaktovať vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Stredoškolské vzdelanie
• Práca s PC – MS office (Word, Excel, Outlook)
• SAP – znalosť plánovacieho systému – výhodou
• Znalosť logistických procesov - výhodou
• Anglický jazyk – pokročilý, Nemecký jazyk – výhodou
• Schopnosť flexibilného a samostatného rozhodovania, schopnosť odhadnúť riziko
• Samostatný a zodpovedný prístup k práci

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 3419496  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR brutto / mesačne