R&D Produkt team leader

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce PRODUKTOVÉHO TEAMOVÉHO VEDÚCEHO PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Plánovanie a realizácia projektov po technickej stránke, od akvizície až po spustenie sériovej výroby
• Kontrola chodu sériových projektov HVAC (heating ventilation aircondition -klimatizačná jednotka) , riadenie zmien ( (SAP, GTA+), optimalizácia nákladov a zisku
• Zodpovednosť za kontrolu opatrení na zníženie nákladov
• Zodpovednosť za plnenie cieľov a míľnikov projektu a dodržiavanie rozpočtu projektov
• Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi, a komunikáciu so zákazníkmi, dodávateľmi
• Sledovanie plánov rekvalifikácie
• Odborné riadenie a podpora multidisciplinárnych tímov
• Interné reportovanie

U nás nájdete:
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• pružný pracovný čas (37,5h/týždeň)
• základná hrubá mzda od 2 200 € / mesiac (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• 13. a 14.plat ; variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
• výber zamestnaneckých benefitov :
• Tréningový a development program (odborné školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času...)
• Program benefitov na regeneráciu prac.sily (masáže, sauna, plaváreň, príspevok na detské tábory...)
• MAHLEforME - Rodinný program (príspevok pri uzavretí sobáša, pri narodení dieťaťa, nástupe prváka na ZŠ, spoločné akcie pre zamestnancov a ich rodinu ako DOD)
• Retention program (príspevok pri pracovnom, životnom jubileu , doplnkové dôchodkové sporenie, výpomoc zamestnancovi formou pôžičky)
• Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)
• Relokačný bonus

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis očakávame v anglickom jazyku na adrese:
[email protected].

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 72 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Change Management (CM) - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Pokročilý
PDP (Product Development Process) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Komunikácia , prezentovanie
• Analyzovanie a riešenie problémov
• Organizovanie a plánovanie práce
• Tímová práca
• Minimálne 3 roky praxe v automobilovom priemysle
(skúsenosť s vedením projektu)
• Znalosti v odbore Business Administration, výroby a
riadenia projektov
• Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny
pracovný štýl
• Inovatívne myslenie
• Ochota cestovať
• Aktívna znalosť anglického jazyka - slovom / písmom ,
(Nemecký jazyk - výhodou)
• Znalosť MS Office, dobré IT zručnosti
• SAP - výhodou

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3382721  Megjelentetés dátuma: 5.4.2024  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac