CMM operátor/ka (meranie na 3D zariadení)

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
948 EUR/mesiacvariabilná zložka 60 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce CMM OPERÁTORA/KUok, ok v našej spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

  • Vykonávanie CMM meraní na základe požiadaviek vychádzajúcich z kontrolných plánov, požiadaviek zákazníka, vstupnej kontroly, harmonogramu CMM a príkazov od nadriadeného
  • Vykonávanie mikrografických skúšok na základe požiadaviek.
  • Archivácia výsledkov z meraní a mikrografických skúšok
  • Účasť na aktivitách smerujúcich k riešeniu problémov (Problem Solving Activities),spolupráca na tvorbe akčných plánov na ich odstránenie.
  • Zodpovednosť za udržiavanie CMM zariadenia a prislúchajúcej časti laboratória v súlade s platnými pravidlami, dodržiavanie BOZP

• Stabilné zamestnanie s pravideľným mesačným príjmom
• Možnosť profesijného rastu
• Príležitosť aj pre absolventov
• Široký výber zamestnaneckých benefitov
Výber zamestnaneckých benefitov:
  • 13.plat
  • odmena za získanie nového kolegu – 200€
  • odmena pri životnom jubileu – 150 €
  • odmena pri pracovnom jubileu – 100 €
  • dovolenkový príspevok – 275 €
  • pohyblivá zložka mzdy - 60 €
  • odmena pre darcov krvi
  • príspevok na DDS
  • príspevok na masáže, saunu, plaváreň
  • závodné stravovanie len za 0,80 centov
  • pitný režim
  • výučba cudzích jazykov/odborné školenia zdarma
  • mimoriadna dovolenka pre slobodné matky
  • vianočná poukážka.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis a žiadosť s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na:

[email protected]
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská 1447/1, 905 01 Senica

Kandidátov, ktorí budú spĺňať minimálne požiadavky na pozíciu budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické-strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti a prax s CMM meraním výhodou

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2610383  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 948 EUR/mesiac