Budujte s nami Vašu kariéru

Asistent/ka riaditeľa

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ASAP/podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + 13. a 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment kalendára, telefonátov a stretnutí riaditeľa.
Organizovanie a administratívne zabezpečenie pracovných stretnutí (prezentácie, zápisy).
Reporting.
Administratívne práce (pošta, cestovné príkazy, pokladňa).
Archivácia a registratúra.
Štatistika (SŠÚ, NBS).
Starostlivosť o návštevy.
Objednávanie hotelov, áut a leteniek na služobné cesty.

Stabilná práca v zahraničnej automotive spoločnosti.
Práca v mladom kolektíve.
Pružný pracovný čas.
Komunikácia v anglickom jazyku.
Široký program školení a tréningov.
Široký program benefitov.
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
Mzda vždy vyplatená načas.
13. a 14. mzda.

Prosíme uchádzačov o pozíciu Asistent/ka riaditeľa, aby svoje životopisy zasielali v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za ich zaslanie.

Telefonicky budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov. Ak od nás nedostanete správu do 15 dní, počítajte prosím s tým, že ste tento krát neboli úspešný.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné organizačné a komunikačné schopnosti.
Príjemné vystupovanie.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, serióznosť a samostatnosť.
Odolnosť voči stresu.
Znalosť nemeckého jazyka výhodou.
ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA PODMIENKOU.

Firma MAHLE BEHR produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. V Námestove pôsobí od roku 2011.
Nová spoločnosť MAHLE INDUSTRIAL THERMAL SYSTEMS začala svoju činnosť v Námestove v roku 2021. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2426715  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € + 13. a 14. mzda