Výrobný pracovník/čka, Nitra - priemyselný park, doprava zabezpečená

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
522 EUR + 141 EUR - Bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- hľadáme šikovných výrobných pracovníkov na dlhodobú prácu na TPP,
- fyzicky nenáročná práca v stoji aj v sede vhodná pre ženy aj pre mužov,
- montáž kovania, zámkov, cylindrických vložiek a iné, podľa zaradenia na pracovné miesto,
- pracuje sa na 3 zmeny (po 7,5 hod.)
- víkendy iba podľa potreby a každá 6.sobota v mesiaci

Všeobecné spôsobilosti:
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak a motorika,
- chuť pracovať dlhodobo

- dochádzkové a výkonnostné bonusy,
- mzda po 2. mesiaci 533 Eur + 154 Eur Bonusy
- stravovanie zabezpečené v spoločnosti, na nočnej zmene stravné lístky,
- práca v čistom prostredí,
- stabilná dlhodobá práca,
- príplatky nad rámec zákona,
- koncoročná odmena do výšky 120 EUR.

- Doprava podľa dohody - smer Nové Zámky, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany - BEZPLATNE !!!

Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať na osobný pohovor pre registráciu a následne sa bude konať pohovor v spoločnosti pre ktorú je pracovná ponuka zverejnená.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá dverovou a okennou technikou. Je jednou z najstabilnejších zamestnávateľov v Nitre - priemyselnom parku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3668837  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 522 EUR + 141 EUR - Bonusy