Technik/Údržbár

MAGNUS GAME, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 1800€ živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia a údržba elektrotechnických zariadení, pripojenie na internet
Preventívna starostlivosť o technické zariadenia
Starostlivosť o zverenú prevádzku
Riešenie technických požiadaviek firmy
základné elektroinštalačné práce a opravy
Vedenie štatistík vykonanej práce
Ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

- Perspektívne zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
- Veľmi dobré finančné ohodnotenie
- Zaškolenie a priebežné vzdelávanie
- Práca v mladom kolektíve
- Zamestnanecké výhody
- Firemné auto, mobil, notebook

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisov v slovenskom jazyku na uvedený email: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných ucházačov.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať v našej spoločnosti a za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť pri plnení úloh,bezúhonnosť, dôslednosť, pracovitosť, zodpovednosť pri práci, časová flexibilita, iniciatíva, technické myslenie, znalosť v oblasti účastníckych prípojok, internet, dobré komunikačné schopnosti. Lojálnosť voči zamestnávateľovi, asertívnosť. Schopnosť efektívne odovzdávať informácie, manuálna zručnosť, vyhláška č. 21 je výhodou

Spoločnosť Magnus Game s.r.o. je stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti zábavného priemyslu. Pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2000. Pod značkou MAGNUS GAME prevádzkujeme aktuálne 18 moderných a elegantných prevádzok po celom Slovensku. Svojim zákazníkom poskytujeme kvalitné služby, príjemné a diskrétne prostredie a špičkový servis. Preto sme presvedčení, že našim zákazníkom prinesieme radosť z hry a skvelý pocit zábavy.

Spoločnosť je naklonená moderným informačných technológiám. V tíme Magnus Game,s.r.o., sa cení serióznosť, ctižiadostivosť a kvalitné osobné vzťahy.

O kvalite služieb svedčí CERTIFIKÁT o zaradení spoločnosti, do Registra solventných firiem, udelený certifikačným orgánom za rok 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 aj 2018

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2036449  Megjelentetés dátuma: 18.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 - 1800€ živnosť