Можливість для людей з України

Testing inžinier

Marelli Kechnec Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Magneti Marelli Slovakia, Kechnec
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od seniority a skúseností daného kandidáta. Každého kandidáta hodnotíme individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k sebe do tímu dynamického človeka, so silným technickým backgroundom!
Máš elektrotechnický základ a Tvoje hobby sú programovacie jazyky? Určite nám pošli svoj životopis!

U nás sa stretneš s:
  • Prácou v elektrotechnickej výrobe: výroba prístrojových dosák, modulov na riadenie xenónových svetiel, entertaiment multimediálnych boxov pre renomovaných výrobcov áut. Tiež s novými projektmi: Inverter systems, Battery management system and Automotive lights devices.
Budeš mať:
  • Zodpovednosť za proces testovania pre pridelený projekt/produkt/typ testera
  • Výber a rozvoj vhodných testovacích nástrojov a procedúr, úprava testovacích programov
  • Odborná podpora a koordinácia pri riešení technických problémov a porúch na testovacích zariadeniach, diagnostika, špecifické opravy
  • Pomoc pri diagnostike produktu
  • Realizácia technických vylepšení na testovacích zariadeniach
  • Komunikácia s vývojovým centrom, zákazníkom, reporting

• Rôzne firemné akcie (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Family´s days, Teambuildingy, rôzne workshopy….)
• Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov
• Multisport karta: univerzálna karta na voľné vstupy do rôznych športových zariadení, každý deň počas týždňa - mesiaca - roka
• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre vlastný rozvoj (technické, soft skills, jazykové)
• Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách
• Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Trainee program pre študentov
• Referral program
• Čisté sterilné a bezprašné prostredie
• Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
• Centrálna zmena

V prípade záujmu neváhajte zaslať nám Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov zodpovedajúcich požiadavkám danej pracovnej pozícii. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

PODMIENKA:
  • skúsenosť s prácou v LabVIEW alebo TestStand
alebo znalosť programovania v akomkoľvek programovacom jazyku (napr. C#, C, VB, ASM, SQL) PODMIENKOU

TECHNICKÉ ZNALOSTI:
  • vzdelanie, technického zamerania – elektrotechnika/elektronika
  • znalosť čítania elektrotechnických schém ich porozumenie
  • znalosť elektrotechnických súčiastok a ich vlastností
  • skúsenosť s prácou s elektronikou, prípadne jej vývojom - výhodou
  • znalosť testovacieho hardvéru a softvéru. In-circuit test, JTAG test, X-ray test, AOI test, funkčný test, kamerový test výhodou
  • výhodou: komunikácia v anglickom jazyku (možnosť zdokonalenia popri zamestnaní)

Marelli is an international company founded in Italy in 1919, committed to the design and production of hi-tech systems and components for the automotive sector, based in Italy (Corbetta, Milan)
With a turnover of € 7,9 billion in 2017, about 43,000 employees, 85 production units and 15 R&D Centres, the Group has a presence in 20 countries (Italy, France, Germany, Spain, United Kingdom, Poland, Czech Republic, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Turkey, USA, Mexico, Brazil, Argentina, China, Japan, India, Malaysia).
Marelli Slovakia is located in the Kechnec Industrial Park, near Košice, where the company employs about 1000 employees through two production plants.
The Electronic Systems plant focuses on the production of infotainment, clusters, electronic control units and new products - Inverter systems, Battery management system and Automotive lights devices. Powertrain (part of Drive Line Business Line) products are GDI (high pressure) pumps, throttle bodies, air intake manifolds.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mikita
E-mail: poslať životopis
ID: 3333832  Megjelentetés dátuma: 26.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac