MSA analytik

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacmzda od 1200 € brutto (v závislosti od skúseností kandidáta) + 10% variabilná zložka + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • implementácia a udržiavanie MSA podľa štandardov VDA 5, QS, IATF , zákazníckych požiadaviek
  • účasť na FMEA stretnutiach a definovanie procesov meradiel pre analýzu MSA
  • zastrešovanie MSA pre nové projekty
  • organizácia meraní, plánovanie výkonu MSA, koordinácia výroby vzoriek pre analýzu, zber dát z meraní
  • vyhodnocovanie spôsobilosti procesov a meracích metód na základe MSA
  • sledovanie zmien s ohľadom na platnosť MSA
  • prezentácia výsledkov analýz projektovému tímu

  • motivujúci systém odmeňovania - 13-ty a 14-ty plat
  • pružná pracovná doba
  • možnosť jazykového vzdelávania
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika a pod.)
  • bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, a pod.)
  • stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
  • firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite prosím Váš životopis s uvedením názvu pozície, o ktorú sa uchádzate.
Miesto výkonu práce je Nové Mesto nad Váhom.

V žiadosť uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

  • SŠ / VŠ technické zameranie
  • prax na obdobnej pozícií
  • ang. jazyk - pokročilý, nemčina pokročilý - výhodou
  • analytické myslenie a technické znalosti
  • znalosť metrológie a meracích systémov
  • čítanie technickej dokumentácie
  • znalosť IATF, ISO IEC 17025

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Vermešová
Tel.: +421915923488
E-mail: poslať životopis
ID: 4009925  Megjelentetés dátuma: 9.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac