Špecialista procesu vstrekovania plastov

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
Mzda od 2000 € brutto (v závislosti od skúseností kandidáta) + 10 % variabilná zložka + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● participuje na vývoji nových produktov
● tvorí a udržiava technologické parametre
● aktívne riešenie vzniknutých problémov
● vypracovávanie reportov a participácia na auditoch
● analyzuje výstupy od nastavovačov, kvality a navrhuje riešenia
● sleduje výrobné parametre ako OEE, SMED, prestoje a prijíma
k nim potrebné opatrenia

  • motivujúci systém odmeňovania - 13-ty a 14-ty plat
  • pružná pracovná doba
  • možnosť jazykového vzdelávania
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi 3 najlepších zamestnávateľov na Slovensku
  • množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácia a pod.)
  • dynamická práca v mladom kolektíve
  • bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)
  • stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti (0,50 € za stravnú jednotku)
  • firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, letný výlet, deň otvorených dverí)

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite prosím Váš životopis v slovenskom jazyku s uvedením názvu pozície, o ktorú sa uchádzate.
V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Proces vstrekovania plastov

Počet rokov praxe

2

  • znalosť procesu vstrekovania, sušenia
  • znalosť v oblasti optimalizácie procesu
  • skúsenosť so vstrekolismi: Engel, Kraussmaffei, Haitian
  • materiálová znalosť
  • prax v oblasti robotizácie (sepro, viper, abb)
  • skúsenosť s nábehom nového projektu
  • Word, Excel, Outlook – pokročilá úroveň

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Bartovicová, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3346546  Megjelentetés dátuma: 4.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzda od 2000 € brutto (v závislosti od skúseností kandidáta) + 10 % variabilná zložka + 13. a 14. plat