Supplier Quality Engineer

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 586 EUR/mesiacOd 1586EUR+ Garantovaný 13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo pracovať pre automobilku, keď môžete pracovať pre celý priemysel? Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Analýza vzniknutých problémov na úrovni závodu vzhľadom na dodávateľa (aj elektronické komponenty).
  • Kontakt s dodávateľmi a riešenie reklamácií.
  • Audity u dodávateľov za účelom preverenia zavedených opatrení, procesné audity podľa VDA 6.3 a ostatných platných noriem.
  • Rozvoj kritických dodávateľov.
  • Sledovanie zverených KPI - 8D status, mesačné hodnotenie dodávateľov, ročne rekvalifikácie, chargeback a iné.
  • Uvoľnenie nových dodávateľov / komponentov po technickej stránke (APQP, PPAP/PSW, Overenie kapacity a iné).

  • Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
  • Garantovaný 13-ty plat.
  • Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
  • Príspevok na cestovné.
  • Medziročné navýšenie mzdy.
  • Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
  • Zvýhodnené stravovanie v našej kantíne.
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
  • Odmeny za vykonané zlepšenia.
  • Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
  • Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
  • Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
  • Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.

  • PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (Medzinárodný Maratón Mieru, HK Sršne Košice), vzdelávanie (TUKE, SPŠ Strojnícka v Košiciach, SOŠ Šaca), kultúru (Art Film Fest Košice) a rozvoj miestnych komunít (Naše mesto, Kartpatská nadácia, obec Kechnec)
  • OSLAVUJEME naše úspechy spolu s vami napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii a zašlite nám, prosím, štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie nutnosťou, elektrotechnické vzdelanie (SŠ, alebo VŠ) výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie (výhodou elektrotechnického smeru).
  • Predchádzajúce skúsenosti s dodávateľskou kvalitou (PPAP z pozície inžiniera kvality/procesu)
  • Povedomie o elektrických komponentoch (vzdelanie alebo skúsenosť) - veľmi veľkou výhodou
  • Skúsenosti v odbore a znalosť nástrojov kvality ako 8D, 5Why, IS/IS NOT, ISHIKAWA, Six Sigma.
  • Znalosť čítania výkresov.
  • Analytické myslenie a schopnosti.
  • Aktívna znalosť anglického (preferovaný), príp nemeckého jazyka (benefit).
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • Organizačné schopnosti a samostatnosť.
  • Vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita a zvládanie stresových situácií.
  • Ochota cestovať.
  • Znalosť IATF 16 949.
  • Certifikovaný audítor podľa VDA 6.3 – výhodou

Magna je jedným z najväčších automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel.

V rámci produktovej skupiny Magna Powertrain ponúkame vysoko efektívne a modulárne riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva vozidla. Okrem toho spúšťame výrobu rôznych ďalších produktov v oblasti elektromobility.

Závod v Kechneci, cca 20km južne od Košíc s rozlohou viac ako 50.000m2 bol 14 rokov spoločným podnikom GETRAG a Ford of Europe.

Tvoríme spolu mobilitu budúcnosti.

Naštartuj Tvoju kariéru u nás reakciou na ponuku práce.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3749276  Megjelentetés dátuma: 24.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 586 EUR/mesiac