Veliteľ Zásahovej jednotky - Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.10.2020
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda (zmluvná mzda) pre danú pozíciu je minimálne 1 300 EUR brutto mesačne (slovom jedentisíctristo eur) + riadiaci príplatok vo výške 140 Eur (slovom jednostoštyridsať eur). Osobný príplatok pre danú pozíciu bude závisieť od skúseností finálneho kandidáta, vopred určených výkonnostných ukazovateľov a odpočtu plnenia určeného plánu rozvoja organizácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú náplň veliteľa Zásahovej jednotky tvoria najmä tieto činnosti:
1. zabezpečenie výcviku, výkonu služby a profesionálnej taktiky zásahov,
2. vykonávanie kontroly plnenia úloh príslušníkmi ZJ, včasné prijatie opatrení na odstránenie zistených nedostatkov,
3. hodnotenie činnosti veliteľov zmien a policajtov vykonávajúcich zásahy,
4. plánovanie výkonu služby,
5. vedenie príslušnej evidencie majetku mestskej polície (výstroja, výzbroje a ostatných pomôcok), ktoré využívajú pri činnosti,
6. pravidelné informovanie zástupcu N MsP o mimoriadnych udalostiach, ktoré súvisia so zásahom PCO, linky 159 alebo kamerového systému,
7. zabezpečenie prevádzky a údržby pridelených služobných motorových vozidiel na útvare,
8. oboznámenie podriadených príslušníkov s plánom zásahu na jednotlivé objekty pripojené na PCO, s fyzickým oboznámením s objektom pripojeným na PCO, taktiku a metodiku zásahov,
9. pravidelné preskúšanie príslušníkov z taktiky, metodiky, požadovanej fyzickej zdatnosti, interných predpisov upravujúcich zásahy a súvisiacich všeobecne záväzných právnych predpisov,
10. vykonávanie kontroly uloženia zbraní a streliva a manipulácie s nimi na všetkých výkonných útvaroch mestskej polície,
11. spolupodieľanie na tvorbe učebných plánov, osnov, systému výcviku a nadstavbových výcvikov špecificky zameraných na rozvoj telesnej spôsobilosti príslušníkov výkonných útvarov mestskej polície v oblasti zvládnutia techník obranného a útočného boja, vykonávanie kontrolnej činnosti plnenia úloh stanovených v tejto oblasti, predkladanie návrhov na skvalitnenie procesu výcviku a výučby,
12. riadenie služobného motorového vozidla,
13. plnenie a zabezpečenie úloh v oblasti streleckej prípravy príslušníkov mestskej polície a úloh vyplývajúcich z príslušných právnych predpisov na úseku zbraní a streliva
14. plnenie ďalších úloh podľa pokynov náčelníka, zástupcu náčelníka a úloh a povinností vyplývajúcich z interných predpisov, Zákona o výkone práce vo verejnom záujme a Zákonníka práce.

- príspevok na bývanie vo výške 50 € / mesiac (100 € / mesiac príslušník MsP)
- možnosť ďalšej mzdy (tzv. 13. a 14. plat) do výšky mzdy k 31.5. a 30.11. s podmienkou odpracovania 6 mesiacov za daný polrok
- vernostná odmena po odpracovaní 5, 10, 15, 20 rokov
- stravné vo výške 4,20 € / deň prostredníctvom Chégue Déjeuner karty (aj počas dovolenky)
- príspevok zo sociálneho fondu na sociálnu výpomoc do výšky 150 € (PN viac ako 6 týždňov)
- príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu pracovných síl
- doplnkové dôchodkové sporenie 2,5 % mzdy
- náhrada príjmu počas PN počas 10 kalendárnych dní vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu
- príspevok na kúpeľnú liečbu vo výške 150 €
- pracovná rehabilitácia v rozsahu 7 kalendárnych dní (po dosiahnutí veku 40 rokov a odpracovaní 2 rokov)
- MultiSport karty

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
1. profesijný životopis
2. overená fotokópia dokladu o dosiahnutom najvyššom vzdelaní
3. súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
4. podklady k výpisu z registra trestov
5. lekársky posudok (len pre príslušníka MsP)
6. vyplnený osobný dotazník

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a osobný dotazník si môže uchádzač prevziať osobne na Vnútorno - organizačnom odbore Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy na Gunduličovej 10 v Bratislave alebo vyhľadať na internetovej stránke www.msp.bratislava.sk.

Žiadosť spolu s požadovanými podkladmi doručte osobne do 21.09.2020 do 15,00 h na adresu Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Gunduličova 10, 811 05 Bratislava alebo emailom na adresu: [email protected] do 21.09.2020 do 24,00 h.

Výberové konanie s uchádzačmi, ktorí spĺňajú požadované kritériá bude vykonané v dňoch 24.09.2020 a 25.09.2020.
Forma a obsah výberového konania:
Výberové konanie pozostáva z ústnej časti:
- osobného pohovoru - prezentácia uchádzača o svojej osobe, odbornej praxi, ako aj motivácie na výkon činností na obsadzovanom voľnom mieste vedúceho zamestnanca a z odpovedí na otázky členov výberovej komisie.

Na osobný pohovor budú prizvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú zadané požiadavky a zároveň si výberová komisia vyhradzuje právo prizvať z nich len vybraných uchádzačov.

Bližšie informácie:
Jozefína Krajčovičová (personalista)
tel. kontakt: 02 59980612
e-mail: [email protected]
web: www.msp.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

10

1. ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa alebo I. stupňa
2. bezúhonnosť
3. zdravotná spôsobilosť
4. odborná prax minimálne 10 rokov
5. riadiaca prax minimálne 5 rokov
6. znalosti práce s PC, základy kancelárskej sady Office
7. dobré komunikačné a organizačné schopnosti, koncepčné myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
8. odborná spôsobilosť príslušníka obecnej polície podľa § 25 zákona č. 564/1991 Zb. o obecnej polícii v znení neskorších predpisov vítaná

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3965481  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac