Samostatný odborný referent v oddelení mestskej mobility

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Príprava podkladov súvisiacich s MHD.
2. Podieľanie sa na príprave a spravovaní rozpočtu oddelenia za oblasť verejnej dopravy, evidencia a úhrada financií hradených na základe platných zmlúv v gescii oddelenia.
3. Vykonávanie dohľadu a usmerňovanie činností súvisiacich so zabezpečením starostlivosti, údržby zastávok MHD a dopĺňania ich vybavenia.
4. Komplexná príprava, prerokovanie, zverejnenie materiálov vrátane plnenia uznesení v gescii oddelenia.
5. Príprava čiastkových stanovísk za oblasť verejnej dopravy k predloženým stupňom projektovej dokumentácie.
6. Usmerňovanie dopravcu v oblasti kvality poskytovaných služieb MHD.
7. Administratívne práce súvisiaca s pridelenou agendou.

1. Možnosť priznania peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Druh pracovného pomeru:
Hlavný pracovný pomer – zastupovanie počas MD s predpokladom na trvalý pracovný pomer

Ponúkaný plat:
1 000 – 1 100 Eur/mes.

Benefity:

Termín nástupu:
Dohodou.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR OMM - neotvárať“, najneskôr do 21.02.2020 na adresu:

oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

1. stupeň s dopravným alebo ekonomickým zameraním

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie minimálne 1. stupňa s dopravným alebo ekonomickým zameraním.
2. Znalosť problematiky a liniek verejnej osobnej dopravy v Bratislave a problematiky integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji.
3. Znalosť zákona č. 56 /2012 Z.z. o cestnej doprave
4. Bezúhonnosť.
5. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
6. Ovládanie PC na používateľskej úrovni so znalosťou MS Excel na pokročilej úrovni.
7. Práca s GIS výhodou

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3865678  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac