Samostatný odborný referent v oddelení verejného obstarávania

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacv závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností je možné priznať aj osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Činnosti spojené s procesom verejného obstarávania, s právnym poriadkom upravujúcim oblasť verejného obstarávania a ekonómiou verejného obstarávania

1. Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania/ motivačný list.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom doručte v zalepenej obálke /s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom/ s označením „Výberové konanie – SOR OVO – neotvárať “ najneskôr do 23.1. 2020 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1, 814 99 Bratislava

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa.
2. Prax v oblasti verejného obstarávania minimálne 2 roky.
3. Znalosť legislatívy týkajúcej sa verejného obstarávania, najmä zákona č. 343/2015 Z. z., znalosť európskych smerníc týkajúcich sa verejného obstarávania, znalosť rozhodovacej a metodickej činnosti Úradu pre verejné obstarávanie, znalosť procesných pravidiel pri výkone dohľadu na Úrade pre verejné obstarávanie.
4. Základná znalosť ekonómie verejného obstarávania.
5. Ovládanie Microsoft Word na dobrej a Excel na používateľskej úrovni.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3810023  Megjelentetés dátuma: 9.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac