Junior právnik v oddelení legislatívno-právnom

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacv závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností je možné priznať aj osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Poskytovať právnu podporu pri definovaní a vypracovávaní vzorových a individuálnych zmlúv s dodávateľmi.
2. Vypracovávať právne stanoviská, poskytovať poradenstvo a metodické usmernenia.
3. Pripravovať podania, vyjadrenia a zastupovať hlavné mesto v súdnych, exekučných. konkurzných a reštrukturalizačných konaniach.
4. Navrhovať postupy vo vymáhaní pohľadávok pre príslušné kompetenčné stupne.
5. Vyhotovovať zmluvnú dokumentáciu pri reštrukturalizácii pohľadávok, pri výkone dražieb a pod.
6. Zabezpečovať pravidelný reporting pre riadiace úrovne.
7. Aktívne spolupracovať s kolegami v rámci odboru.

1. Možnosť udelenia peňažných benefitov: osobné príplatky a odmeny, príspevok do DDS 2 – 3 %
2. Možnosť profesijného a odborného rastu.
3. Ďalšie benefity:
a. pružný pracovný čas
b. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
c. 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
d. sociálna politika – príspevok na dopravu, príspevok na stravovanie, sociálna výpomoc
e. možnosť bezplatného vstupu do vybraných mestských inštitúcií

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Termín nástupu:
Dohodou.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom doručte v zalepenej obálke /s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom/ s označením „Výberové konanie – Junior právnik – neotvárať “ najneskôr do 20.01.2020 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1, 814 99 Bratislava

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk v časti Pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Počet rokov praxe

2

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, odbor - právo.
2. Prax min. 2 roky.
3. Znalosti právnych predpisov.
4. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, rozhodnosť, lojálnosť, koncepčné myslenie, otvorenosť k zmenám.
5. Ovládanie PC na používateľskej úrovni.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3803745  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac