Trainee program pre študentov VŠ v Sekcii správy komunikácií, životného prostredia a stavebných činností /OSK/

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
júl
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola dodržiavania technologického postupu a termínov ukončenia vydávaných povolení na miestnych komunikáciách I a II. triedy a prejazdných úsekov ciest I. a III. triedy na celom území Hl. m. SR Bratislavy.
Spracovávanie návrhov postihov žiadateľov za rozkopávky a zvláštne užívanie komunikácií v určenom termíne.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
Životopis v slovenskom jazyku.
Potvrdenie o návšteve školy.
Motivačný list.
Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – Trainee program SPRÁVA 2 - neotvárať“, najneskôr do 14. 06. 2016 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Študent VŠ - vysokoškolské vzdelanie zamerané na dopravné stavby.
Zodpovedný a pozitívny prístup k práci.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
Ovládanie PC na používateľskej úrovni.
Vodičský preukaz skupiny B.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2565844  Megjelentetés dátuma: 17.5.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou