Pozor ! Predavač/ Predavačka/ Odborný pracovník záložne v Kráľovskom Chlmci a Slovenské nové Mesto

Magic Diamond, s. r. o.

Miesto práce
Kráľovský Chlmec
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 739 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a oceňovanie šperkov, elektroniky, krištáľu, porcelánu a skla.
Práca s hotovosťou.
Ponúkame prácu pre priateľskú a dynamickú kolegyňu/ kolegu pre naše prevádzky v Kráľovskom Chlmci a Slovenské Nové mesto.
Naše nové kolegyne by mali mať príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci a rady sa učiť nové veci.

- Mzda na účte vždy do 15 dňa v mesiaci,
- Hod. mzda sa začína na 4,247 € hod. / brutto
- Stravovacia karta Doxx (Stravné lístky v hodnote 4€),
- Preplácame prácu nadčas, prácu v noci, sviatky a víkendy,
- Spravodlivé a zodpovedajúce mzdové ohodnotenie s možnosťou ná rastu,
- Finančné osobné prémie od 0€ do 400€,
- Bonus v hodnote 50€ za odporúčanie každého nového kolegu po dodržaní skúšobnej doby,
- Výnimkou u Nás nie sú ani mzdy nad 1300€.
- Práca v mladom kolektíve -práca na TPP,
- Zmluva na dobu určitú ,
- Možnosť naplánovať si svoju dovolenku, preplácanie dovoleniek,
- Každý rok darček k narodeninám a meninám,
- Každý rok motivačné odmeny pre dobrých zamestnancov,
- Káva, čaj, post mix, každý deň počas pracovnej smeny zadarmo,
- Súťaž o zamestnanca 2 - krát do roka – víťaz dostane finančnú odmenu, alebo vecnú odmenu,
Porosim Vás kontaktujte Nás na tel. čisle : 09050323660 alebo na e-mail adrese [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma pracuje v oblasti zábavného priemyslu.
ID: 4030702  Megjelentetés dátuma: 8.2.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac