Barman / ka - Krupiér / ka

Magic Diamond, s. r. o.

Miesto práce
Jarmočná 8, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
739 - 1 500 EUR/mesiacBližšie špecifikované v texte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie výherných hracích prístrojov, videolotérii a pod.,
- oboznamovanie zákazníkov s pravidlami a princípmi hier,
- manipulácia s peňažnou hotovosťou,
- obsluha zákazníkov herne,
- práca aj v nočných hodinách
- príprava nápojov a upratovanie,

- Mzda na účte vždy do 15 dňa v mesiaci,
- Hod. mzda sa začína na 4,247€ hod. / brutto čiže od 739€ brutto mesačne (odpracovaný fond)
- Stravovacia karta Doxx (Stravné lístky v hodnote 4€),
-Príplatok za prácu:
v noci 40% čo je 1,43€ hod./ brutto
sviatky 100% z priemernej mzdy zamestnanca
sobota 50% čo je 1,79€ hod./ brutto
nedeľa 100% čo je 3,58€ hod./ brutto
- Spravodlivé a zodpovedajúce mzdové ohodnotenie s možnosťou nárastu,
- Finančné osobné prémie/ ohodnotenie od 0€ do 400€,
- Mesačné ohodnocovanie zamestnancov od 0€ do 500€ za splnené plány,
- Bonus v hodnote 50€ za odporúčanie každého nového kolegu po dodržaní skúšobnej doby 3 mesiace,
- Práca v mladom kolektíve -práca na TPP na dobu určitú,
- Možnosť naplánovať si svoju dovolenku v spolupráci s nadriadeným, preplácanie dovoleniek,
- Každý rok darček k narodeninám a meninám,
- Každý rok motivačné odmeny pre dobrých zamestnancov,
- Káva, čaj, post mix, každý deň počas pracovnej smeny zadarmo,
- Súťaž o zamestnanca 2 - krát do roka – víťaz dostane finančnú odmenu, alebo vecnú odmenu,

Platové podmienky a bližšie informácie pri osobnom pohovore.
Zasielajte životopis spolu s fotografiou na email:
[email protected]

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov!!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

spoločné stravovanie, nie je podmienka. Prax v odbore vítaná minimálne 1 rok.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Komunikatívnosť, bezúhonnosť, prax v odbore vítaná, platný zdravotný preukaz a HM.

Firma pracuje v oblasti zábavného priemyslu.
ID: 3572032  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac