Vodič medzinárodnej kamiónovej prepravy

MAGETRA SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiacčistý príjem cca 2100 az 2200 vrátane cestovných náhrad (navyšuje sa podľa odpracovaných rokov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič MKD v rámci EÚ - najmä Benelux , Nemecko a Francúzsko
- preprava tovaru s plachtovými návesmi (nie ADR) prevažne oceľových zvitkov a paletového tovaru
- turnus 4+2, 6+2 resp. dohodou , odchody su planovane na piatok každý 2. týždeň

- aktualne možnosť prechodu na Lux. zmluvu
- zabezpečenie dopravy do/zo zamestnania firemnými dodávkami do/z miesta bydliska

Informácie o výberovom konaní

prosíme poslať kratky pracovný životopis,
dalšie informácie telefonicky v bežnom pracovnom čase

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

MKD - Europska Unia

Počet rokov praxe

1

- bezúhonnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- uchádzač nesmie mať zákaz vstupu do žiadnej krajiny EÚ

Dopravná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou dopravou v rámci Európskeho hospodárskeho spoločenstva.
www.magetraslovakia.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3839222  Megjelentetés dátuma: 28.10.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac