Expedient v strojárskej spoločnosti

mageba Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pri krásnej 4, Nad jazerom
Termín nástupu
možný ihneď podľa dohody
950 EUR/mesiac- po skúšobnej dobe je možné získať mesačnú odmenu vo výške 50 € - 100 € na základe výsledkov spoločnosti a plnenia úloh, - odmena pri pracovnom a životnom výročí, - vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny komunikácia v anglickom jazyku slovom i písmom
- výpomoc pri organizácii transportov a expedícií výrobkov k zákazníkom,
- komunikácia s internými a externými zákazníkmi pri zabezpečovaní dopravy,
- zabezpečovanie správneho a včasného zorganizovania vývozov,
- koordinácia dopravy s dodacími termínmi vo výrobe,
- riešenie colných záležitostí súvisiacich s importom a exportom materiálov,
- spolupráca s externým colným deklarantom,
- príprava a kompletizácia dokumentov k colnému konaniu,
- vystavovanie dodacích listov a faktúr v ERP systéme,
- aktívna spolupráca s účtovným oddelením,
- sumarizácia dokumentov k jednotlivým expedíciám,
- evidencia.

- dlhodobé pracovné miesto v stabilnej spoločnosti,
- motivačné finančné ohodnotenie, možnosť rastu podľa skúseností a plnenia úloh,
- priestor pre sebarealizáciu,
- stravné lístky nad rámec ZP,
- bonusová dovolenka 2 až 5 dní,
- odmena pri pracovnom a životnom výročí,
- vianočná odmena.

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu prostredníctvom stránky Profesia. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
K životopisu pripojte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pozícii,
- prax v oblasti vystavovania faktúr z pohľadu DPH a CLO,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- proaktívny prístup.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí. Jedná sa o certifikované stavebné výrobky - zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3963232  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac