Čašníčka, Barista/tka - Košice

MACAO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 84, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac+odmeny a sprepitné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej kaviarne Clematis Coffee & Tea hľadáme kolegov/kolegyne na pozície barista/baristka, čašník/čašníčka. Ak Vám nechýba úsmev na tvári a máte chuť pracovať v obľúbenom podniku v centre Košíc a robiť tú najlepšiu kávu, miešané nápoje a čaje z celého sveta, hľadáme práve Vás. Skúsenosti nie sú podmienkou, ak máte chuť sa učiť , zlepšovať sa, kariérne rásť a teší Vás úspech z dobre odvedenej práce, staňte sa členom nášho tímu.

Náplňou práce je:
- obsluha zákazníkov, príprava káv a čajov podľa predpísaných štandardov, obsluha kávovaru
- servírovanie nápojov, drinkov a zákuskov
- starostlivosť o kaviareň/bar, príprava na dennú prevádzku
- predaj kávy a čajov na váhu
- sledovanie stavu zásob, inventúry
-práca s pokladňou
- udržiavanie estetického vzhľadu prostredia a čistoty
- práca na smeny

- príjemné pracovné prostredie v atraktívnej kaviarni v centre Košíc
- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
- predaj kvalitných káv a čajov z celého sveta
- zamestnanie v stabilne rastúcej spoločnosti
- sprepitné

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis vybraním možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na [email protected].

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti MACAO SLOVAKIA, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

OpenOffice.org Writer - Základy
Microsoft Word - Základy
OpenOffice.org Calc - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- na vyštudovanom odbore a skúsenostiach nezáleží, stačí len chcieť pracovať s ľuďmi alebo za barom, my Vás zaškolíme
- vytrvalosť, spoľahlivosť, schopnosť prekonávať prekážky a zvládať náročné situácie
- príjemné vystupovanie
- nekonfliktné správanie
- flexibilita
- ochota pracovať aj nadčas

MACAO SLOVAKIA s.r.o. je prevádzkovateľom predajní so spodnou bielizňou a textilom zn. Clematis a kaviarne Clematis Coffee&Tea ako aj internetových obchodov clematis.sk a cajkava.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2362573  Megjelentetés dátuma: 2.2.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac