Copywriter / social media & content manager pre mabets.sk / Brown&Co

mabets s. r. o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2021
1 000 EUR/mesiacmesačná odmena cca 1000+ EUR brutto podľa dohodnutého rozsahu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme mladého, inšpiratívneho a šikovného človeka, ktorý sa spolu s nami postará o tvorbu originálneho obsahu nášho webu a sociálnych médií. Tvojou úlohou bude písanie rôznych textov pre rôzne účely (blogy, príspevky, produktové popisy), tvorba originálych fotografií našich produktov v bežnom živote a pravidelná tvorba videí (produktové novinky, vlogy na zaujímavé témy, atď…). Nezaujímajú nás nudné texty a videá, chceme, aby si ich príjemca povedal wau. Práca je rozdelená medzi 2 značky - mabets.sk (.eu) a Brown&Co.

mabets s. r. o. je rodinná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2003. Našim cieľom je vytvoriť krajší a jednoducho lepší svet okolo nás. Sústreďujeme sa na B2B a B2C predaj ekologických a lifestylových značiek z celého sveta. Ako výhradný distribútor zabezpečujeme distribúciu v rámci Slovenska a Rakúska. mabets spolupracuje s originálnymi značkami ako KeepCup (Austrália), QUOKKA (Španielsko), Acme & Co (Nový Zéland), Jeeves & Jericho (Veľká Británia) a inými.

Značka remeselných sirupov BROWN&Co. Syrups vznikla v roku 2018. Jej filozofiou v rámci výroby je tzv. back to basics. Sirupy chemicky nekonzervujeme, naša konzervačná metóda je založená na vysokom obsahu cukru, a na pasterizácii (okrem iného si chceme byť istí bezpečnosťou nášho sirupu, a preto naše sirupy nemacerujeme, ale varíme). Vačšina surovín, ktoré používame, má certifikát BIO, celá výroba prebieha výhradne ručne, od umývania fliaš až po lepenie etikiet, a celá prebieha v našej výrobni priamo pod Vysokými Tatrami, v Poprade.

Náplň práce:

copywriter
tvorba textových podkladov a preklady z anglického jazyka
tvorba pravidelného newslettra na rôzne témy
tvorba súťaží
editovanie textového obsahu vo všetkých výstupoch

social media manager (Facebook, Instagram, TikTok)
správa sociálnych médií a publikovanie obsahu (posts, stories, reels)
efektívne rozdelenie prostriedkov určených na reklamu
zdieľanie a followovanie zaujímavých profilov

content manager (foto, video)
pravidelné plánovanie a reportovanie
tvorba originálneho contentu pre sociálne siete
správa podkladov pre produktové stránky
správa podkladov pre jednotlivé stránky
vytváranie fotografického obsahu

Zamestnanecké zľavy z ponuky mabets.sk, FELKA café & brew bar a Brown&Co.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
iPhone - Pokročilý
Apple MacOS - Pokročilý
Fotografovanie - Pokročilý
Foto / Video editácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

práca s počítačom a mobilným telefónom na vysokej úrovni (MacOS)
príjemné vystupovanie a hlasový prejav
excelentná znalosť slovenského jazyka
excelentná znalosť štylistiky a gramatiky
anglický jazyk - pokročilý
práca v programoch pre strih a editáciu videa (mobilné aplikácie)
vlastná kamera a mikrofón, vlastný fotoaparát
kreatívne myslenie a dobré vizuálne myslenie
skúsenosti so sociálnymi médiami, publikovaním obsahu
schopnosť prezentovať sa
prehľad v oblasti ekológie, súčasných trendov a dizajnu
zmysel pre detail a analytické myslenie
komunikatívnosť
zodpovednosť, samostatnosť
dôveryhodnosť
flexibilita
príjemné vystupovanie
pracovné nasadenie
chuť učiť sa nové veci

mabets.sk je on-line obchod a distribučná spoločnosť, ktorá má v exkluzívnom zastúpení pre Slovensko značky ako KeepCup, Chilly's, Jeeves&Jericho, QUOKKA, Acme&Co a iné. Na trhu pôsobí od roku 2003.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4078820  Megjelentetés dátuma: 12.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac