Zdravotná sestra v ADOS

MAADOS s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 800 EUR/mesiac700-800 EUR + osobné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v domácom prostredí, najmä: ošetrovanie rán, preležanín, vredov predkolenia, ošetrovanie stómií, podávanie infúzií, aplikácia injekcií, ošetrovateľská rehabilitácia sestrou, prevencia vzniku preležanín, polohovanie pacienta, meranie krvného tlaku, pulzu, teploty, nácvik podávania inzulínu, odbery krvi, moču, odborný nácvik potrebných výkonov pri starostlivosti o chorého doma. Ošetrovanie sa vykonávajú denne alebo niekoľkokrát do týždňa počas návštevnej služby u pacientov.

služobné vozidlo, telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vyžaduje sa 5 ročná prax pri lôžku

Naša spoločnosť poskytuje domácu ošetrovateľskú starostlivosť od roku 2005 v okolí Veľkého Medera (okres Dunajská Streda) a Sokolce (okres Komárno). Väčšina pacientov, ktorých ošetrujeme je chronicky chorá, domáce ošetrovanie sa môže poskytovať aj pri náhlych či krátkodobých ochoreniach, prípadne po zákrokoch v rámci jednodňovej chirurgie, ktoré vyžadujú následnú ošetrovateľskú alebo rehabilitačnú starostlivosť.
ID: 3669780  Megjelentetés dátuma: 16.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 800 EUR/mesiac700-800 EUR + osobné hodnotenie