Web developer

M7, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 3 500 EUR/mesiacprojektové odmeny, alebo partnerský vzťah

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Web developera, ktorý ovláda HTML, CSS a JavaScript. Rád sa hrá s rozhraním, rozmaznáva ho s citom pre detail a User Experience.

• programovanie responzívnych webových stránok,
• programovanie PWA aplikácií,
• programovanie interaktívnych Javascript komponentov,
• vývoj UX rozhraní,
• integrácia na API

• Práca v stabilnej spoločnosti so 20 ročnou praxou v online prostredí
• Výborný kolektív, priateľská atmosféra a otvorená komunikácia,
• Dynamické pracovné prostredie a zaujímavé finančné ohodnotenie
• Podpora pre profesijný rast a možnosť realizovať vlastné nápady
• Vzdelávanie, kurzy, konferencie podľa vlastného výberu
• Práca odkiaľkoľvek v online prostredí
• Flexibilná pracovná doba
• Možnosť partnerstva na realizovaných projektoch

V prípade, že ťa táto pracovná pozícia zaujala, zašli svoj štruktúrovaný životopis spolu s REFERENCIAMI na adresu [email protected], do subjektu uvádzaj heslo „Web developer".
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou M7 s.r.o. v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov 18/2018 Z.z. a Nariadením EP a Rady EÚ 2016/679 GDPR.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Zároveň sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS3 - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
GIT - Základy
NODE.JS - Základy
Vue.js - Základy
jQuery - Základy
PHP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Preukázateľná prax a REFERENCIE sú podmienkou
• Zodpovednosť za kvalitu výstupu zvereného projektu a dodržiavanie časových harmonogramov
• Skúsenosti s návrhom používateľských rozhraní aplikácií je výhodou
• Rozhľad v nových technológiách a chuť učiť sa
• Samostatnosť a schopnosť komunikovať

M7 je agentúra s 20 ročnými skúsenosťami vo vývoji progresívnych webových aplikácií, intranetových systémov a online softvéru na mieru. Súčasťou činnosti je aj návrh stratégií, kreatívnych online konceptov a tvorba webových stránok.
Naše referencie hovoria za nás najlepšie: https://m7.sk/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3598552  Megjelentetés dátuma: 13.3.2023  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac