C# / ASP.NET Developer

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
M2M solutions, s.r.o., Vysokoškolákov, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1300 -1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu do nášho tímu. V našej spoločnosti je priateľská atmosféra a dobrý kolektív naozaj pravdou. Čaká Ťa práca na zaujímavých projektoch, kde môžeš naplno zapojiť svoju kreativitu a priniesť nové nápady.

Naučíš sa technológie: Bootstrap, Dependency Injection (Autofac), Automapper, ASP .NET MVC, WebApi, Material Design, NLog a budeš pracovať s Microservice a REST architektúrou.

U nás môžeš:
- pracovať so zaujímavými a inovatívnymi technológiami;
- prinášať nové nápady a riešenia;
- tvoriť a obmieňať, dopĺňať, či vymýšľať produkty firmy;
- spolupracovať pri analýze a vývoji podľa požiadaviek zákazníkov;
- spolupodieľať sa na príprave plánov a harmonogramov projektov;
- spolupracovať pri analýze, návrhu architektúry a dizajnu riešenia;
- spolupracovať pri tvorbe riešenia;
- prevziať zodpovednosť za subprojekty alebo moduly;
- byť súčasťou šikovného projektového tímu.

Dlhodobo spolupracujeme s veľkými a známymi firmami na slovenskom i zahraničnom trhu.
Vyznávame filozofiu obrátenej pyramídy. Myšlienka spočíva v tom, že naši developeri a testeri sú tí, ktorí tvoria hodnotu našej firmy. Všetci ostatní sa im snažia vytvárať čo možno najlepšie podmienky na ich prácu.
Budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové.
Nie je všetko len o práci. Motokáry, laser tag, florbal, či popracovné posedenie pri pive znamená pre nás pravidelný relax a zábavu.

Veľmi si vážime každého jedného kandidáta a jeho záujem pracovať u nás. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Počet rokov praxe

1

- schopnosť tímovej práce;
- analytické myslenie;
- záujem o nové technológie;
- prinášanie nových nápadov a inovatívnych technológii;
- skúsenosť s vedením tímu vítaná;
- Java znalosti výhodou.

U nás sa stretneš aj s Androidom, MS SQL, CSS, Javascript / jQuery, GIT, UML, prípadne sa môžeš zapájať do programovania v Jave.

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3492318  Megjelentetés dátuma: 14.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 -1900