Hľadáme Test Manažéra na inovatívne projekty

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 1757/1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 - 2 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame sebarealizáciu, kreatívnu prácu a možnosť participovať na zabehnutých, ale aj nových projektoch. Zabezpečíme ti podporu nášho tímu a nové, zaujímavé skúsenosti. Spoznaj nás, kolegov plných humoru a energie s túžbou robiť veci lepšie.

Hľadáme Test manažéra, ktorý bude:
- navrhovať stratégie testovania softvérových, ale aj embedded aplikácií;
- vytvárať testovacie scenáre v závislosti od použitého spôsobu testovania;
- manuálne testovať softvérové aplikácie s dôrazom na odhaľovanie chýb z hľadiska funkčnosti, použiteľnosti a bezpečnosti využívania softvéru;
- pokračovať v tvorení prostredia a samotných automatických testov pre naše produkty;
- odhaľovať potenciálne technické problémy;
- spolupracovať s projektovými manažérmi a s ostatnými členmi projektových tímov.

V M2Ms nestagnuješ dlhodobo na jednom projekte, ale máš možnosť využiť naplno svoje schopnosti a znalosti a zároveň sa naučiť veľa nových a zaujímavých vecí. Keď si aktívny a šikovný, máš priestor vyskúšať si nové veci a dostať sa na vytúžené miesto v kariére v priebehu krátkeho času.

Nie je ale všetko len o práci. Motokáry, laser tag, florbal, či popracovné posedenie pri pive znamená pre nás pravidelný relax a zábavu.
Budeme veľmi radi, keď aj ty prinesieš niečo nové.

Viac o tom, kto sme a akí sme, sa dozvieš napríklad aj na našej FB stránke: https://www.facebook.com/M2MSolutionsOfficial/

Veľmi si vážime každého jedného kandidáta a jeho záujem pracovať u nás. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Technologické znalosti:
-skúsenosť s návrhom automatizovaných testov

Nasledujúce znalosti sú výhodou:
- Znalosť nástrojov pre vykonávanie automatizovaných testov - Selenium, Jmeter, JUNit, príp. iné
- Znalosť nástrojov pre riadenie testov – Testlink alebo HP Quality Center
- Znalosť SQL databáz – vytváranie SQL skriptov
- Znalosť C# - základy

Hľadáme človeka, ktorý k práci pristupuje proaktívne, má chuť učiť sa nové veci a rozvíjať sa. V rámci práce testera uprednostňujeme precíznosť a zodpovednosť, pričom by nemala chýbať ani schopnosť tímovej práce.

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3340437  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 550 - 2 400 €