Technik údržby- Logicor Rakoľuby

M2C

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň

- drobné údržbárske práce
- reporting cez PC na vedenie spoločnosti
- koordinácia a dohľad nad dodávateľmi prevádzajúcich objednané revízie, opravy, servisy
- vedenie prevádzkovej dokumentácie technických zariadení
- kontrola technologických zariadení ( EPS, SHZ, Elektro, Plyn )
- kontrola čistoty areálu

Požiadavky

- samostatný elektrotechnik §22 ( výhoda)
- práca s PC- základy ( email, excel, word )

Pracovná doba

Po-Pia 4 hodiny denne

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3552372  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 450 EUR/mesiac