Operátor výroby HDF, s.r.o.

M1, a.s.

Miesto práce
Závodná 459, 027 43 Nižná
Termín nástupu
ihneď
3,45 EUR/hod.variabilná zložka mzdy na základe dosiahnutých zručností a skúseností vo výške 0-1 eur/hod prehodnocovaný každý štvrťrok, štvrťročný dochádzkový bonus, príplatok za pájkovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe na montážnej linke v 2 zmennej prevádzke

Odmeňovací systém na základe dosiahnutých zručností, štvrťročný dochádzkový bonus

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná najmä pre ženy, skúsenosť s pájkovaním výhodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, samostatnosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami.
M1 a.s. sa zaoberá prevádzkovaním priemyselno-logistických areálov a multifunkčných objektov. V priemyselno-logistickom parku M1 je etablovaných viacero spoločností, ktoré zamestnávajú okolo 700 pracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3844161  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 3,45 EUR/hod.