Apple expert - špecialista pre prijímanie zákaziek a reklamácií

m:zone s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
850 - 1 200 EUR/mesiac+ stravné (v plnej miere uhrádza zamestnávateľ) + variabilná zložka mzdy: bez obmedzenia (priemerná výška kvartálnej odmeny je 400 €, no výsledky, ktoré si zaslúžia viac, radi odmeníme ešte vyššou odmenou)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám a poď meniť životy ľudí tým, že ich budeš spájať s úžasným svetom produktov a služieb Apple.

Ako Apple expert si členom tímu v jednej z našich prémiových predajní a vytrvalo pracuješ na tom, aby boli zákazníci s našimi službami vždy maximálne spokojní. Pomáhaš rozvíjať komunitu, s ktorou zdieľame radosť z nových Apple technológií, a teší ťa, keď vyčaríš úsmev na tvári každému, kto nás navštívi. Si tvárou našej firmy a máš tréning, vďaka ktorému dokážeš prekonávať všetky očakávania. A neustále na sebe pracuješ, aby si bol čím ďalej, tým väčší odborník. Veríš, že spoločne dokážeme vytvárať lepší svet a svojou prácou k tomu prispievaš.

Aká je pracovná náplň Apple experta — špecialistu?

Po úvodnom zaškolení budeš počas svojho pracovného dňa najmä:
- Predávať produkty a služby m:zone a Apple
- Prijímať záručné a pozáručné zákazky a vybavovať administratívu
- Komunikovať s klientmi osobne aj telefonicky a vydávať im zákazky
- Pracovať na svojom osobnom rozvoji a vzdelávať sa
- Spolupracovať s tímom predajcov a manažérom predajne

Prečo by si sa mal stať Apple expertom práve u nás?

V m:zone sa sústredíme na kvalitu viac, ako na kvantitu — naším hlavným cieľom nie je byť najväčší, ale prinášať všetkým zákazníkom ten najlepší možný zážitok. Preto našim Apple expertom vytvárame podmienky, aby mohli byť naozaj najlepší.

Osobný rozvoj je u nás na prvom mieste

Úvodným tréningom sa to nekončí. Je pre nás dôležité, aby si stále rástol a preto máme program na rozvoj talentu a plno možností podpory tvojho ďalšieho vzdelávania.

Naše tímy sú v dobrých rukách

Každý manažér predajne je skvelý líder a zároveň mentor, od ktorého sa veľa naučíš. Pod jeho vedením budete s kolegami tvoriť dynamický a zohraný tím, kde sa vždy budeš mať na koho obrátiť.

Máme veľa príležitostí pre kariérny rast

Z Apple experta sa postupne môžeš vypracovať na manažéra predajne, či dokonca na niektorú z vedúcich pozícií vo vnútri firmy — rovnako, ako to už mnohí z nás dokázali pred tebou.

Dáme ti priestor na sebarealizáciu

Nie sme veľký korporát a ani sa tak nesprávame. Veríme, že sa veľa môžeme naučiť aj my od teba a radi dáme priestor dobrým nápadom na inovácie.

Zvýhodníme nákupy tvojich produktov

Aby si mohol získať osobnú skúsenosť s čo najviac produktami a vedel tak ešte lepšie poradiť svojim zákazníkom, budeš ich u nás môcť nakupovať za lepšie ceny.

Necháme ťa vyskúšať si, či je to pre teba to pravé

Po úspešnom pohovore ťa pozveme prísť si skúsiť prácu v predajni na celý deň, aby si sa mohol uistiť, že si u nás na správnom mieste. Na všetko ťa samozrejme dobre pripravíme.

Získaš zázemie stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Sme tu už viac ako 26 rokov, teda dlhšie, ako iPhone, iPad, či dokonca iMac, a za ten čas sme nazbierali plno cenných skúseností, o ktoré sa s tebou radi podelíme.

Pokiaľ spĺňate požiadavky a chcete byť zaradení do výberového konania, pošlite nám na [email protected]:
- Štruktúrovaný profesijný životopis
- Motivačný list
- Fotografiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mac OS - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Základy
Apple iOS - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by ti ako Apple expertovi — špecialistovi nemalo chýbať?

- Znalosti a prehľad v oblasti počítačového hardvéru a prax v danom odbore.
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti (slovensky a anglicky), príjemné vystupovanie a záujem o zákazníkov.
- Chuť neustále sa rozvíjať a učiť nové veci.
- Tímový duch a zmysel pre spoluprácu.
- Láska k Apple a aspoň základy práce s jednotlivými Apple produktami (experta už z teba spravíme my).
- Obchodné zručnosti a skúsenosti v predaji sú výhodou, no pokiaľ máš talent a túžbu rozvíjať ho, úplne to stačí.

m:zone je na slovenskom trhu lídrom v predaji produktov značky Apple. Ponúka širokú škálu riešení a príslušenstva pre iPhone, iPad, počítače MacBook, iMac a hodinky Apple Watch. Spoločnosť prevádzkuje 3 maloobchodné predajne Apple Premium Reseller (APR) v nákupných centrách Aupark (Bratislava, Žilina) a v nákupnom centre Eurovea v Bratislave. Internetový obchod www.mzone.sk dopĺňa portfólio spoločnosti a poskytuje spektrum služieb, ktoré sú ,,šité“ naším zákazníkom na mieru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3508373  Megjelentetés dátuma: 6.6.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac