Pokladník/Predavač s možnosťou kariérneho rastu

M+M Potraviny, s.r.o.

Miesto práce
Čučmianska dlhá 18, 048 01 Rožňava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
480,00€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha zákazníkov na pokladni
• prijímanie, otváranie a vybaľovanie tovaru od výrobcu alebo distribútora
• príprava tovaru
• prenesenie tovaru k regálu, stojanu
• skladanie objemného na podlahu
• fyzická manipulácia s tovarom, manipulácia s paletovým vozíkom
• vykladanie a rozmiestňovanie tovaru na príslušné pozície v regáloch a stojanoch
• ukladanie tovaru so skorším dátumom spotreby do prednej časti regálov a stojanov
• prestavovanie tovaru na predajných miestach s cieľom zvýšiť jeho predajnosť
• kontrola tovaru prechádzajúceho cez pokladňu
• delenie porciovanie mäsa
• vykosťovanie mäsa
• vykladanie mäsa a mäsových výrobkov do vitrín
• predaj mäsa a mäsových výrobkov
• udržiavanie čistoty vitrín, nástrojov zariadení používaných pri práci s mäsom a mäsovými výrobkami
• čistenie a dezinfekcia priestorov, nástrojov a zariadení používaných pri práci
• dodržiavanie hygienických predpisov a zákonom stanovených noriem pri práci

stravné lístky, odmeny, poukážky

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a zašlite nám životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

• vyučený v obore predavač potravinového tovaru alebo prax na obdobnej pozícií a hygienické minimum
• preukaz o zdravotnej spôsobilosti
• bezúhonnosť
• samostatnosť
• flexibilita
• spoľahlivosť
• zodpovednosť
• príjemné vystupovanie
• vysoké pracovné nasadenie
• chuť do práce
• dobré komunikačné schopnosti
• znalosť predávaného tovaru

Malá rodinná spoločnosť ktorá v rámci mesta Košice a okolia prevádzkuje Maloobchodné prevádzky pod označením Vaše Potraviny, @vasepotraviny
Spoločnosť rovnako prevádzkuje Gastronomické zariadenie s Bowlingovými dráhami - Reštaurácia Bowling Erika, Košice - Terasa, @bowlingerika

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2802689  Megjelentetés dátuma: 26.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480,00€