Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Šička v automobilovom priemysle - Holíč. Bonus 300 €

M&M Personal s. r. o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac790 € základ + príplatky za poobednú zmenu, príplatok za nočnú zmenu, či za prácu cez víkend alebo sviatok + dochádzkový bonus a mesačné prémie 50 € - 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho renomovaného zákazníka pôsobiaceho v automobilovom priemysle, hľadáme nových kolegov do výroby na pozíciu operátorka výroby/šička.

Vašou úlohou bude:
- šitie na stroji podľa požiadaviek a potrieb firmy
- zabezpečovať výrobu ušitými poťahmi v plánovanom množstve a kvalite
- dbať na to, aby na šitie bol použitý len materiál v súlade s pracovným a skúšobným postupom
- vypisovať sprievodné listy príp. vedie inú požadovanú evidenciu

Volajte zdarma 0800 221 500

Benefity pre zamestnancov od M&M Personal:-
- Príplatok za poobednú zmenu 0,17 €/hod.
- Mesačné bonusy 50 € - 200 €
- Možnosť čerpania záloh po prvom odpracovanom mesiaci
- Možnosť sprostredkovania (zadarmo) finančných pôžičiek
- Právne poradenstvo
- Pravidelný teambuilding - family day
- Pravidelné súťaže o hodnotné ceny
- Spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Zaškolenie a priamu podporu od nadriadených

- doprava zabezpečená v smere Senica - Radošovce-Dubovce-Holíč, Senica - Hodonín
- dlhodobá a stabilná práca na trvalý pracovný pomer
- zaučenie a preškolenie
- stravovanie vo vlastnej jedálni
- práca v trojzmennej prevádzke
- stála podpora koordinátora

Ďakujeme za prejavený záujem. Pre veľký počet reakcií si dovoľujeme kontaktovať len vhodných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- dôkladnosť
- flexibila
- dobrý zdravotný stav

M&M Personal s.r.o.
Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle a primárne sa zameriavame na zabezpečenie kontroly kvality, sorting, rework, no v ponuke máme aj mnoho iných služieb, o ktorých sa môžete
dozvedieť viac na našej webovej stránke www.mandmpersonal.sk

M&M Personal PA s.r.o.
Sme personálna agentúra M&M Personal PA s.r.o., ktorá je novou sesterskou spoločnosťou M&M Personal s.r.o.. Naša vzájomná spolupráca je plná dlhoročných skúseností a perspektívy do budúcnosti. Filozofiou nášho tímu je vzájomná komunikácia a individuálny prístup ku každému. V M&M Personal PA s.r.o. rozumieme vašim potrebám, a tak vám zaručíme maximálnu spokojnosť. Neváhajte a poďte s nami tvoriť našu spoločnú budúcnoť.
Spoločnosť je držiteľ povolenia pre ADZ (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2019/16163-2).

A cég rövid jellemzése
Autóiparban működünk, és elsősorban a minőség-ellenőrzés, a válogatás, az átdolgozás biztosítására koncentrálunk, de sok más szolgáltatást is kínálunk, amelyekről Ön
tudjon meg többet a www.mandmpersonal.sk weboldalunkon.
ID: 4235793  Megjelentetés dátuma: 11.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac