Manažér požičovne bicyklov a skútrov

M & L Hardcorrect spoločnosť s r.o.

Miesto práce
Panenská 30, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR TPP; brigádnici 4 EUR/hodinu + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požičovňa bicyklov, kolobežiek a skútrov BikeBratislava hľadá kolegu s nasledujúcou náplňou práce:
- Obsluha klientov (vydávanie a preberanie bicyklov, kolobežiek a skútrov)
- Odporúčanie tipov na výlet v Bratislave a okolí
- Správa rezervačného systému (email, telefón)
- Roznos letákov a komunikácia s hostelmi, hotelmi a penziónmi
- Administratíva (uzávierka pokladne)
- Správa skútrov (servis, prehliadky, tankovanie, umývanie, vydávanie klientom)
- Správa facebookového konta
- a mnoho ďalších podľa potreby a záujmu zo strany pracovníka

Pravidelný ústny a písomný kontakt s návštevníkmi Bratislavy z rôznych krajín a komunikácia v anglickom jazyku.
Zaujímavú prácu s množstvom výziev v priateľskom kolektíve.
Flexibilný pracovný čas – pracovná doba bude pokrývať 7 dní v týždni, podľa dohody (flexibilita je možná, keďže rotujú viacerí pracovníci).
Používanie bicykla alebo kolobežky zadarmo.
Rôznorodosť pracovnej náplne nedovoľuje stereotyp, navyše u nás nájdete obrovské možnosti sebarealizácie (sme otvorení akýmkoľvek nápadom súvisiacim a vylepšujúcim náš predmet podnikania, čo sme už veľakrát aj finančne ocenili)

Životopis je nutnou podmienkou na pozvánku na osobný pohovor. Praktická komunikácia v anglickom jazyku je nutnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívna znalosť anglického jazyka NUTNOSŤ.
Zodpovednosť, dochvíľnosť, spoľahlivosť.
Príjemné vystupovanie a proklientský prístup (ochota + úsmev).
Základná znalosť fungovania bicykla (môžeme zaučiť, ale praktické skúsenosti výhodou).
Poznanie Bratislavy a okolia výhodou.
Vodičský preukaz skupiny B výhodou.

Požičovňa bicyklov, kolobežiek a skútrov v Bratislave.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3378698  Megjelentetés dátuma: 10.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR TPP; brigádnici 4 EUR/hodinu + výkonnostné odmeny