Grafik

M KREO, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1000 EUR/mesiac/progresívny spôsob odmeňovania podľa objemu prác

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grafické spracovanie novinových strán, štúdií, výročných správ a brožúr. Komplexný grafický dizajn všetkých druhov tlačovín. Kompletná výroba firemných novín, regionálnych novín, časopisov a brožúr. Kreatívne návrhy a grafické riešenia lôg, inzerátov, reklamných predmetov. Zodpovednosť za grafické výstupy do tlače. Základné vedomosti z polygrafie. Obsluha digitálnej tlačiarne.

Sociálny program, mladý kolektív, technologické a odborné zázemie. Školenia, kurzy, možnosť naučiť sa nové veci.

Posielať životopisy e-mailom spolu s ukážkami doteraz realizovaných prác.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia, žurnalistika, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe Photoshop - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

grafika

Počet rokov praxe

3

Podmienkou je živnosť a pracovisko v Žiline. Prosím, neposielajte CV, ak nespĺňate podmienky. Ďakujeme.

Sme fullservisová reklamná agentúra zo Žiliny. Vyrábame kvalitné spoty, videá a animované prezentácie. Sme dobrí v grafickom dizajne, ale zaujímavé výsledky máme aj v online prostredí. Našou silnou stránkou je nákup médií, a tiež copywriting. Sme zo Žiliny, ale pracujeme pre klientov na celom Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 610314  Megjelentetés dátuma: 30.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/mesiac/progresívny spôsob odmeňovania podľa objemu prác