Masér/Masérka Hotel NEZÁBUDKA***

M.J.M.A.N. s. r. o.

Miesto práce
Rekreačná 83/13, 059 38 Tatranská Štrba
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručná masáž klienta, aplikácia rôznych druhov masáží,

- príprava masážnych pomôcok, prípravkov (napr. masážne emulzie, oleje a pod.) a pracoviska na vykonávanie masáže, Wellness recepcia,

- rezervácia a kompletná vybavenosť pre klienta,

- poskytovanie poradenstva v oblasti regenerácie klienta,

- aplikácia termoterapie,

- údržba a zabezpečovanie čistoty pracoviska a Wellness centra,

- dodržiavanie hygienických predpisov a sterility pracoviska,

- dodržiavanie noriem, podmienok a zásad pri vykonávaní masáže a doplňujúcich procedúr komplexnej starostlivosti o klienta,

- pomocné práce súvisiace so starostlivosťou o prevádzku a klienta.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba: 16.00 - 21.00

Platové podmienky - 7 eur / netto / hod.

POTREBNÁ PRAX + CERTIFIKÁT MASÉRA !

UBYTOVANIE NEPOSKYTUJEME !

Vaše životopisy so žiadosťou a špecifikáciou pozície zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]. Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti M.J.M.A.N. s.r.o. so spracovaním osobných údajov. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

www.hotel-nezabudka.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Hotel Nezábudka v tatranskom prostredí s jedinečnou atmosférou a príjemným pracovným kolektívom.
ID: 3666356  Megjelentetés dátuma: 17.7.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac