Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Obsluha čerpacej stanice Slovnaft

M&J COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Ulica svornosti, Podunajské Biskupice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.3.-14.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 5 EUR/hod.odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov čerpacej stanice v zmysle štandartov spoločnosti, starostlivostť o zverený tovar a hodnoty, starostlivosť o čerpaciu stanicu a jej okolie, predajňu a kútik s občerstvením

zamestnanecké školenia v súlade s pracovnou pozíciou, v prípade potreby a záujmu možnosť ubytovania 10 km od čerpacej stanice, preprava na ubytovacie zariadenie firemným autom na náklady zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Samostatný, komunikatívny, príjemné vystupovanie, asertivita, výhoda znalosti práce s PC, prax v obchode vítanáO

Obchodná činnosť, prevádzka čerpacej stanice
ID: 3867734  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.