Obchodník - Špeditér

M.G.M. Express, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 3504, 075 01 Trebišov
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
480 € + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce obchodníka/špeditéra je:
-získavanie nových klientov či na slovensku alebo v zahraničí
-sprostredkovanie obchodov pre klientov
-vybavovanie administratívy týkajúcej sa sprostredkovaných obchodov
-práca s PC - internet, email, špedičné databanky

Je to práca pre človeka, schopného komunikovať v rôznych jazykoch a v akejkoľvek situácii. Tento človek musí vedieť zodpovedať za svoju prácu v tej najvyššej miere.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Komunikatívnosť
- Oddanosť práci
- Schopnosť pracovať tímovo
- Flexibilita

M.G.M.EXPRESS s.r.o. je tímom mladých, cieľavedomých a úspešných ľudí, ktorí si prácou v našej spoločnosti získali / získavajú osobnú slobodu a finančnú nezávislosť. Našou hlavnou činnosťou je sprostredkovanie prepravy tovaru pre zahraničných, ale aj slovenských klientov z rôznych priemyselných sfér.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1349474  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480 € + provízia