Projektový manažér

M + D plast s.r.o.

Miesto práce
Ľudovíta Fullu 2777/12, Bratislavský kraj, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie efektívnej komunikácie so zákazníkmi v oblasti kvality výrobkov (telefón, internet, osobný kontakt, atď.)
- vytváranie cenových ponúk, spoluzodpovednosť za vývoj nových projektov a ich rozbeh vo výrobe
- vzorkovanie nových dielov podľa VDA a zabezpečenie dokumentovania skúšobných sérií nových výrobkov PPAP
- zabezpečovanie dokumentovania a riešenia zákazníckych reklamácií kvality – riešenie pomocou 8D procesu
- príprava údajov pre evidenciu, spracovanie a vyhodnocovanie spôsobilosti procesov
- minimalizovanie nákladov na nekvalitu
- príprava a realizácia systému interných auditov kvality (systém/ proces/ produkt)
- riadenie a uplatňovanie systému preventívnych a nápravných opatrení, vypracovanie plánov opatrení
- aktívne podieľanie sa na neustálom zlepšovaní v oblasti kvality
- plnenie ďalších operatívnych požiadaviek a činností stanovených vedením spoločnosti

- práca v medzinárodnom prostredí
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- aktívna orientácia v TQM, ISO 9001, VDA 6.1, VDA 6.5, ISO 14001, ISO/TS 16 949
- skúsenosti s FMEA, POKA-YOKE, SPC, MSA, G8D, SAP, APQP, PPAP
- znalosť špecifických požiadaviek zákazníkov v automobilovom priemysle
- zodpovedná a spoľahlivá osobnosť
- prozákaznícka orientácia, samostatnosť, flexibilita

Firma sa zaoberá výrobou plastových komponentov v automobilovom priemysle pomocou vstrekovacích lisov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2650639  Megjelentetés dátuma: 11.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou