KLEMBER a SPOL, s.r.o. senior účtovník

M. BER. spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Štál
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacmesačná hrubá mzda pozostáva zo základnej mzdy 1500 eur a pohyblivej zložky do 600 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior účtovník/účtovníčka, s komplexnou zodpovednosťou za všetky oblasti finančného účtovníctva.
Vykonávanie a metodické zabezpečenie procesov účtovného oddelenia.
Hlavné úlohy a zodpovednosti:
-zabezpečenie vedenia účtovníctva a výkazníctva podľa platných právnych predpisov
- zodpovednosť za spracovanie a kontrolu mesačných a ročných účtovných uzávierok
- účtovanie odoslaných a došlých faktúr, zápočtov, dobropisov a ťarchopisov
- evidovanie majetku a odpisovanie majetku
- príprava a odoslanie výkazu DPH, kontrolného výkazu a súhrnného výkazu
- spracovanie štatistických výkazov, INTRASTAT-u a devízových hlásení
- príprava a odoslanie dane z príjmov, dane z motorových vozidiel a dane z nehnuteľnosti
- priamy reporting pre manažment
- vypracovanie podkladov k žiadostiam o úver

- príspevok na stravovanie
- 13. plat
- flexibilný pracovný čas
- práca v dobrom kolektíve

Svoje životopisy posielajte e-mailom na adresu: [email protected]
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti KLEMBER a SPOL, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmylse Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 6 rokov

Počet rokov praxe

6

- minimálne 3-ročná skúsenosť s komplexným vedením účtovníctva väčšej spoločnosti
- výborná znalosť slovenských účtovných predpisov
- pokročilý užívateľ balíka MS Office
- analytické myslenie
- technologická zdatnosť
- dôslednosť, spoľahlivosť
- schopnosť tímovej práce

Pracovné podmienky:
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

kontaktná osoba: Ing. Juraj Ravasz, +421903910007

KLEMBER a SPOL, s r. o. je spoločnosť zaoberajúca sa s výrobou výrobkov Bercoff Klember.
ID: 3968392  Megjelentetés dátuma: 15.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac