KLEMBER a SPOL, s.r.o. - laborant

M. BER. spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Štál
Termín nástupu
dohodou
630 EUR/mesiacmesačná hrubá mzda pozostáva zo základnej mzdy 630 eur a pohyblivej zložky 270 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mikrobiológia potravín a bezpečnosť potravín
- odber vzoriek potravín a sterov v potravinárstve, evidencia, vyhodnocovanie
- príprava vzoriek nových potravín ( výrobkov), evidencia
- príprava dokumentov podľa zadania (administratívna činnosť)
- organizovanie dokumentov a archivácia

- možnosť profesionálneho rastu

Svoje životopisy posielajte e-mailom na adresu: [email protected]
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti KLEMBER a SPOL, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmylse Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 5 rokov

Počet rokov praxe

5

- požadované vzdelanie: odbor zdravotnícky laborant /potravinársky laborant / farmaceutický laborant
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť 13. platu
- možnosť profesionálneho a osobného rastu
- práca v dobrom kolektíve

KLEMBER a SPOL, s r. o. je spoločnosť zaoberajúca sa s výrobou výrobkov Bercoff Klember.
ID: 3912189  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 630 EUR/mesiac