Maliar - ANNA PARK, Miloslavov

LZ-STAV s.r.o.

Miesto práce
Miloslavov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacbrutto od 1000€ + odmeny, živnosť od 7€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Maliarske práce, oprava poterov, omietok, nátery stien, tmelenie

Stabilná spoločnosť, zodpovedajúce finančné ohodnotenie, seriózny prístup, možnosť zálohy, 13.plat/odmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

LZ-STAV s. r. o., mladá stavebná firma všeobecne zameraná na kompletné realizácie stredných a väčších stavieb. Realizuje stavby od projektovej dokumentácie až po finálnu fázu stavby. Venuje sa najmä výstavbe bytových domov a inžinierskych sietí. Disponujeme skúseným tímom odborníkov ako i vlastnou stavebnou technikou. Pôsobí najmä v Miloslavove a okolí. Neustále rozširuje sieť svojich partnerov tak, aby ňou poskytované služby dosahovali najvyšší štandard a stali sa mierkou pre prvotriednu realizáciu stavieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3639588  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacbrutto od 1000€ + odmeny, živnosť od 7€/hod.