Jelentkezzen önéletrajz nélkül

1100€ pre skladníka/-čku s VZV + nástupný bonus 350€

Chceš mať stabilnú prácu vo firme, kde je 95% zamestnancov spokojných?*
Dovezieme Ťa taxíkom do práce aj z práce (v rámci Pezinka).

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Pezinok Panholec (kyvadlová doprava z Pezinka do firmy zabezpečená)
MZDA: od 1100 € (vrátane príplatku za zmenu 100€) nástupný plat
NÁSTUP: dohodou

VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ BUDE ZAHŔŇAŤ:

* balenie, manipulácia a expedícia tovaru
* zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
* 1 zmenná prevádzka od pondelka do piatka (11-19.30h), víkendy voľné

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY

* nástupný bonus 350€ po skúšobnej dobe
* stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer)
* čisté a moderné pracovisko
* výhodné platové podmienky (odmeny za výkonnosť, dochádzku a disciplínu, resp. ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti)
* príspevok na stravu
* finančná odmena 700 EUR pri odporučení zamestnanca
* Nespresso káva a pitný režim na pracovisku; v lete nanuky
* rôzne podujatia pre zamestnancov aj pre rodiny s deťmi
* možnosť získať preukaz na VZV

ČO POŽADUJEME?

* pracovitosť a samostatnosť
* schopnosť pracovať v tíme
* flexibilita

ZAUJALI SME VÁS?

V tom prípade sa tešíme na Váš životopis.

"*"výsledok nezávislého prieskumu spokojnosti zamestnancov (4/2021)

Kontakt
Lyreco CE, SE
Martina Halašková

Sme jedným zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v Business to Business segmente. Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Pezinku, odkiaľ zastrešujeme 4 krajiny: Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rakúsko.
Lyreco CE,SE, Panholec 20, 902 01 Pezinok
lyreco.topjobs.sk
ID: 4188780  Megjelentetés dátuma: 22.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac