Bezpečnostný špecialista

LYNX s.r.o.

Miesto práce
Jelačičova 8a, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1600,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia projektov pre zákazníkov v rozsahu ochrany osobných údajov a ochrany utajovaných skutočností

Svoje životopisy zasielajte e-mailom na adresu: [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo, Informatika, právnické vzdelanie je vítané

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Technické znalosti na úrovni používateľa PC (MS Office), inteligentných mobilných telefónov, znalosti v oblasti šifrovej komunikácie, znalosti v oblasti dvojfaktorovej autentizácie.
Ďalšie požiadavky:
Bezpečnostná previerka NBÚ stupňa utajenia Dôverné a vyššie,
Znalosť bezpečnosti technických prostriedkov a nastavenia štandardov bezpečnosti na technických prostriedkoch,
Znalosť STN ISO/IEC 27000

Osobnostné predpoklady:
Samostatnosť
Zodpovednosť
Práca v kolektíve

Slovenská firma, pôsobiaca v oblasti počítačových sietí, informačných systémov a informačnej bezpečnosti.
ID: 3464430  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600,- €