Skvelá príležitosť pre absolventov SŠ, SOU, montér optických sieti.

LVtel s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950/mesiac (brutto) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• naťahovanie vnútorných rozvodov v objektoch a montáž optických rozvádzačov
• zafukovanie optických minikáblov a vláknových zväzkov
• zváranie optických vlákien a meranie útlmu vlákien

• Práca v mladom dynamickom kolektíve.
• Preplácanie každého nadčasu.
• Motivačná prémia, odmeny – polročné, koncoročné.
• Stravné lístky - príspevky v cene hlavného jedla.
• Zaškolovanie, možnosť profesionálneho rastu.
• Používanie firemného auta na cestu do práce a z práce.
• Istota v zamestnaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, Stavebné

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť LVtel s.r.o. je mladá rozvíjajúca sa firma, ktorá realizuje výstavbu optickej siete pre najväčšieho operátora na Slovensku.
ID: 3419753  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950/mesiac (brutto) + odmeny