Stolár na výrobu nábytku

LUXWOOD s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 108, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• stolárske práce s prírodným drevom a najkvalitnejšími materiálmi, výroba exkluzívneho nábytku

• slušné ohodnotenie za aktívny prístup k práci
• naučíme vás tradičnému remeslu
• pomoc so zabezpečením ubytovania pre uchádzačov mimobratislavského regiónu

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905 645 130, prípadne mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolárstvo

• vzťah k zaujímavej práci, ktorej výsledkom je hodnotný produkt
• cit pre detailnú prácu
• práca s nasadením a v kolektíve
• chuť zlepšovať sa a učiť sa novým technológiam

Luxwood s. r. o. - sme firma zaoberajúca sa zariaďovaním interiérov z dýhovaných materiálov v kombinácii s masívnym drevom, v tvarovo náročnom prevedení v klasickom a modernom dizajne, s 25 ročnými skúsenosťami.
ID: 2744467  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou