Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Predavač/ka v obchode

Luxury flowers Javorka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.V čistom 5€/hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve teba ak miľuješ ovocie a zeleninku
Čo budeš u nás vykonávať?
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru , ovocie a zelenina
- udržiavanie čistoty a poriadku
- dokladanie tovaru
- Práca s RP
- byť časovo flexibilný
- budovanie priateľských vzťahov v celej spoločnosti
- vybudovať si priateľské/susedské/profesionálne vzťahy so zákazníkmi
- aktívne ponúkať výhodné nákupy , ktoré urobia radosť
- vytvárať emócie, zážitky, budovať profesionalitu a kontakt so zákazníkom
- schopnosť aktívne počúvať a vyhovieť potrebám a očakávaniam zákazníka
- dbať o čistotu svojej predajne
- fyzický zdatný/a- práca s tovarom (príjem)

- kariérny postup na pozíciu školiteľ, zástupca vedúceho predajne atď.
- bonus za splnené osobné ciele
- individuálne zaškolenie

Prosím Vás, aby ste nám najprv zaslali Váš životopis poprípade sa informovali na tel. čísle 0911/294 881. Vybraným uchádzačom sa ozveme do 3 pracovných dní s pozvaním na osobný pohovor. Zvyšným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť- Flexibilita, dochviľnosť
- príjemne vystupovanie
- Od 18 rokov,bezúhonnosť
- skúsenosti s obchodom a obsluhou zákazníkov
vítané , nie podmienkou
- komunikatívnosť
- ústretovosť voči zákazníkom
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Sme firma ktorá sa kvetom venuje od roku 1992 až dodnes. Mame stálu a stabilnú firmu s dlhoročnými skúsenosťami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4175350  Megjelentetés dátuma: 19.3.2022  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.