Optometrista v luxusnej očnej optike DUOS Bratislava

Luxury Eyewear SK, s.r.o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do luxusnej očnej optiky DUOS Bratislava hľadáme posilu. Ak si pozitívna a komunikatívna osoba, ktorá miluje svet luxusných módnych doplnkov a zároveň sa nebojí výziev, daj nám o sebe vedieť.

Hlavné náplne práce:

- Príjemné vystupovanie pred zákazníkmi pri poradenstve
- Meranie ostrosti zraku zákazníka nadštandardnými prístrojmi
- Stanovenie refrakčných hodnôt
- Poradenstvo v oblasti optiky a ochota pomôcť zákazníkom s ich problémami

- motivačné finančné ohodnotenie
- pri skvelých výsledkoch - finančná odmena, značkové okuliare zdarma, etc.
- úvodné školenie a priebežné tréningy
- zvýhodnené ceny na všetky produkty

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám životopis a napíš nám v pár vetách, prečo si tým najvhodnejším kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- Splnenie zákonných náležitosti pre spôsobilosť vykonávať pozíciu Optometristu PODMIENKOU
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Ochota pomáhať a riešiť zákaznícke požiadavky
- Tímový hráč
- Ambicióznosť a chuť sa neustále zlepšovať

DUOS- Luxury Eyewear je rodinná firma s bohatou históriou. V aktuálnej dobe naša firma provozuje niekoľko luxusných očných optík v Čechách a na Slovensku so zameraním na 100% zákaznícky servis. V našom portfóliu sa nachádzajú tie najexkluzívnejšie svetové značky ako napríklad Chrome Hearts, Maybach, DITA, Chopard, Cartier, Hublot, Cazal, Philipp Plein, Balmain a iné.

Našim zákazníkom ponúkame vyšetrenie zraku pod dohľadom profesionálneho vysokoškolsky vzdelaného optometristu. Aktuálne sa rozširujeme o očnú optiku spojenú s očnou ambulanciou. V roku 2018 sme taktiež spustili e-shop.
DUOS aktuálne veľmi rýchlo rastie a preto hľadá vysoko motivovaných, pozitívnych a cieľavedomých ľudí, ktorí by sa pripojili k mladému a dynamickému tímu.

Facebook: DUOS - Official website
Instagram: duos_official

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3480536  Megjelentetés dátuma: 2.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 250 EUR/mesiac