Key Account Manager Sud Deutschland

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 3 500 EUR/mesiacod 2000 EUR fix + mesačné bonusy + kvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť hľadáme Key account managera, ktorý by pokryl trh v oblasti južného Nemecka. Pre vykonávanie tejto pozície je nutná relokácia do južného Nemecka.

Medzi hlavné zodpovednosti na tejto pozícii patrí:
- vyhľadávanie obchodných príležitostí
- získavanie nových obchodných klientov, rokovania o zmluvách so zákazníkmi a partnermi
- budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- komunikácia s klientami spoločnosti, individuálna starostlivosť o klienta, poskytovanie poradenstva
- samostatné plánovanie návštev a pracovného času, plánovanie a realizácia služobných ciest
- prezentácia produktov spoločnosti a ponuky výrobných kapacít spoločnosti
- precízny a včasný reporting
- monitorovanie realizácie zákaziek
- spracovanie objednávok, monitorovanie termínov a logistiky
- analýza trhu a konkurencie (analýza a hodnotenie potrieb zákazníkov)
- vedenie obchodných stretnutí a vyjednávanie podmienok (najmä v Nemeckom jazyku)

- zmluva na dobu neurčitú
- možnosť neustáleho profesionálneho a osobného rastu
- kvalitný a flexibilný tím
- práca v medzinárodnom prostredí
- flexibilný pracovný čas
- firemný automobil aj na súkromné účely
- notebook, mobilný telefón

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom a nemeckom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá. Všetkým želáme veľa šťastia pri hľadaní novej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

- min. 5 ročné skúsenosti s predajom na medzinárodnej úrovni (v oblasti výroby, automotive výhodou!)
- predajné znalosti a zručnosti na vysokej úrovni
- orientácia v automotive biznis (OEM, TIER 1, TIER 2)
- znalosť CRM systémov
- znalosť SAP výhodou
- plynulá znalosť nemeckého jazyka je podmienkou
- proaktívny prístup, energický a akčný typ, samostatný v práci
- záujem o techniku

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3791583  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 3 500 EUR/mesiacod 2000 EUR fix + mesačné bonusy + kvartálne bonusy