Key Account Manager Sud Deutschland

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Karloveská, Karlova Ves
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 2500 EUR fix + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste energický kandidát, ktorý má viacročné skúsenosti s predajom v automotive?
Nebojíte sa výziev a máte plnú hlavu nápadov stratégií predaja?
Hovoria Vám niečo pojmy TIER 1 a TIER 2?
Orientujete sa na nemeckom trhu?
Preferujete výrobné prostredie a priateľský kolektív?
Ovládate plynulo nemčinu?
Dorozumiete sa aj v angličtine?
Ak ste na vyššie otázky odpovedali ÁNO, prosím čítajte ďalej!

Do nášho tímu na oddelenie predaja hľadáme vysoko motivovaného kolegu/kolegyňu na podporu nášho oddelenia predaja ako Sales Respresentative/Key Account Manager v oblasti južného Nemecka. Hľadáme kandidáta, ktorý by sa postaral o našich existujúcich zákazníkov, no zároveň sa chopil príležitosti nájsť nových obchodných klientov. Požadujeme plynulú znalosť nemeckého jazyka a technickú orientáciu.
Táto práca zahŕňa pravidelné cestovanie/relokáciu do južného Nemecka.

atraktívne finančné ohodnotenie
firemné vozidlo aj na súkromné účely
stravné nad rámec zákona
možnosť sebarealizácie

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.
Ďakujeme a želáme veľa šťastia s hľadaním nového zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

samostatnosť
proaktívny prístup
energickosť
predajné znalosti a zručnosti na vysokej úrovni
plynulý nemecký jazyk a dodatkový anglický jazyk
flexibilita

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3666161  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2500 EUR fix + provízia