Frézar CNC

Lutz Precision, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 EUR + príplatky za trojzmennú prevádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie, nastavenie a obsluha CNC frézy v systéme Heidenhain
- tvorba CNC programov podľa technických výkresov
- kontrola vyhotovených kusov
- kontrola, údržba a starostlivosť príslušných strojov a náradia

- základná zložka mzdy + príplatky za zmennosť
- úhrada stravného nad rámec zákona
- nepásová výroba
- stabilné a dlho udržateľné miesto
- kľudná a príjemná atmosféra
- zabezpečený pracovný odev a obuv

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzate.
Súhlas sa poskytuje na dobu trvania výberového konania.
Súhlas môže byť kedykoľvek písomne alebo elektronicky odvolaný. Následne bude uchádzač vyradený z databázy a jeho osobné materiály budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, výroba

Počet rokov praxe

2

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, flexibilita, ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť

Spoločnosť Lutz Precision, s.r.o. je celosvetovo úspešným dodávateľom výrobných zariadení, prevažne pre oblasť automobilového priemyslu. Venuje sa výrobe a vývoju frézovacích strojov pre zváracie roboty na automatizovaných výrobných linkách. Viac informácií získate prostredníctvom našej webstránky www.lutz-precision.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3512932  Megjelentetés dátuma: 11.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 EUR + príplatky za trojzmennú prevádzku